Podziękowanie za współpracę.

Szanowni Państwo.

W dniu 30.04.2022r. dobiegł końca mój czas pracy zawodowej. Odejście na emeryturę traktuję jako coś oczywistego. Kończy się pewien etap życia, ale zaczyna się coś nowego. Trafnie Wisława Szymborska napisała,
iż „księga
zdarzeń zawsze otwarta w połowie”. Zawsze jeszcze można coś sensownego przeżyć i dopisać do swojego życia. Zapewne mniej pozostało mi już do zrobienia, ale tyle jeszcze warto przemyśleć. W pamięci pozostają ludzie i zdarzenia. Warto pielęgnować wspomnienia, jak kwiaty. Warto zachować w sercu dobre wspomnienia.

Każdy człowiek jest cząstką jakiejś kolektywu – wspólnoty i we wspólnocie jest jego siła. Przynależałem do różnych kolektywów-wspólnot bez mała 50 lat. Najpierw pracowałem w innych zakładach pracy a od 12.02.2002r. Pan Burmistrz Leszek Dzierżewicz powierzył mi zadanie utworzenia Ciechocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Ciechocinku. Cały czas traktowałem pracę, a w szczególności te ostatnie lata jako służbę dla innych. Żałuję, że nie udało się zrealizować wszystkich planów, mam nadzieję że mój następca je zrealizuje.

Dziękuję wszystkim za wszystko i każdemu za cokolwiek, co się stało naszym wspólnym udziałem.

W szczególności dziękuję władzom Gminy Ciechocinek na czele z Panem Burmistrzem Leszkiem Dzierżewiczem, że mi zaufał i pozwolił realizować cele jakie mi wyznaczono podczas powołania na stanowisko Rady Nadzorczej na ręce Pana Przewodniczącego Andrzeja Szczepanowskiego.

A teraz do was się zwracam, kochani moi współpracownicy, do was wszystkich razem. Wy przecież towarzyszyliście mi do końca w codziennej pracy i najbardziej mnie wspieraliście. Każdy sukces i każde dobro, jakie tu się dokonywało, były naszym wspólnym udziałem. Razem budowaliśmy wizerunek naszej firmy, dobry wizerunek. Dziękuję wszystkim za sumienną pracę na każdym stanowisku, za otwartość na zmiany, za wszelkie inspiracje, za serdeczność i przyjaźń. Dziękuję obecnie pracującym, ale i tym, którzy pracowali w latach poprzednich.

Wszystkim państwu raz jeszcze za wszystko dziękuję i życzę sukcesów w pracy i w życiu osobistym a Naszej całej firmie – nieustannego rozwoju, wysokiego poziomu wiedzy i międzyludzkiej serdeczności.

Dziękuję!

Ciechocinek, 26.04.2022r.

Podziękowanie za współpracę.